Od 2.04.2020 aż do odwołania Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane bez udziału wiernych.

Wybaczcie, tę decyzję, ale nie potrafimy powiedzieć 6 lub 7 osobie:

„Ty nie możesz wejść do Kościoła na Msze Świętą”.

Zachęcamy do duchowego łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię w waszych intencjach.

Z pamięcią w modlitwie i codziennym błogosławieństwem

Duszpasterze:

Ks. Stanisław – Proboszcz

Ks. Sebastian

Spowiedź święta po wcześniejszym umówieniu.

Żal doskonały i komunia święta duchowa - co to takiego? - Zobacz...

Pogrzeb katolicki

Pogrzeby urządzane są w kościele św. Mikołaja Biskupa w Brzozowej.

Niewierzącym lub żyjącym poza Kościołem nie przysługuje pogrzeb katolicki.

Kancelaryjne wymogi:

• akt zgonu,
  • zaświadczenie o udzieleniu sakramentu chorych i wiatyku (Komunii świętej), jeśli zgon nastąpił poza parafią lub w szpitalu (wystawia je kapelan szpitala).

Wypominki za zmarłych

Całoroczna modlitwa, za wszystkich zmarłych wypominanych w tutejszym kościele, odbywa się w każdą niedzielę, przed Mszą Świętą o godz. 7.00.