Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Róże różańcowe

roze 912x340

Koła Żywego Różańca są wspólnotą, która pełni misję głoszenia Ewangelii przez modlitwę różańcową podejmowaną w intencjach Kościoła powszechnego jak i lokalnego. Żywy Różaniec składa się z ŻYWYCH RÓŻ. Każda Róża posiada dwadzieścia osób, z których każda odmawia codziennie dziesiątek różańca czyli jedną tajemnicę, połączoną z rozważaniem. W ten sposób odmawiany jest w RÓŻY codziennie cały różaniec - dwadzieścia tajemnic.

__Stan na listopad 2023 rok_ 

Róże różańcowe żeńskie:

Pierwsza

  1. Bogumiła Socha - zelatorka 
  2. Buratowska Zofia
  3. Ciesielczyk Jadwiga
  4. Wódka-Falkowska Joanna
  5. Gniadek Anna
  6. Jarosz Paulina
  7. Język Renata
  8. Kolano Bogusława
  9. Legutko Maria
  10. Legutko Katarzyna
  11. Nosal Walentyna
  12. Gzyl Karolina
  13. Potępa Marta
  14. Ligęza Marta
  15. Włudyka Emilia
  16. Wójcik Grażyna
  17. Wójcik Maria
  18. Wójcik Wiesława
  19. Wróbel Halina
  20. Piątek Teresa

Druga

  1. Agnieszka Kwiek - zelatorka
  2. Paciorek Zofia
  3. Żaba Barbara
  4. Łabuz Małgorzata
  5. Truchan Anna
  6. Potępa Jadwiga (Faściszowa)
  7. Potępa Jadwiga (Podlesie)
  8. Sosfa Grażyna
  9. Szczepanik Barbara
  10. Szczepanik Maria (starsza)
  11. Myszor Jolanta 
  12. Kapusta Dorota
  13. Florek Bogumiła
  14. Zapart Wiesława
  15. Cieśla Elżbieta
  16. Jasnocha Krystyna
  17. Oleksyk Alicja
  18. Maniak Elżbieta (Zadziele)
  19. Myszor Anna (Słona)
  20. Żaba Alina

Trzecia

  1. Dorota Nadolnik - zelatorka
  2. Janina Nadolnik
  3. Jadwiga Budzyńska
  4. Irena Gniadek
  5. Wioletta Jasnocha
  6. Agata Łabuz
  7. Jolanta Wojnar
  8. Maria Oleksyk
  9. Jadwiga Wójcik
  10. Aneta Wójcik
  11. Magdalena Gaweł
  12. Maria Knapik
  13. Helena Skóra
  14. Janina Gniadek
  15. Małgorzata Słowińska
  16. Renata Wójcik
  17. Wioletta Żaba
  18. Kunegunda Gniadek
  19. Aneta Nadolnik
  20. Małgorzata Wójcik

Czwarta

  1. Krystyna Sowa – zelatorka
  2. Beata Barnaś
  3. Małgorzata Buratowska
  4. Barbara Cieśla
  5. Krystyna Gotfryd
  6. Maria Gucwa
  7. Stanisława Gucwa
  8. Anna Kierońska
  9. Maria Kierońska
  10. Stanisława Klimczak
  11. Elżbieta Klimczak
  12. Zofia Osysko
  13. Lucyna Rzepka
  14. Władysława Rzepka
  15. Bernadetta Smagacz
  16. Marta Potępa
  17. Lucyna Skałoń
  18. Ludmiła Wójcik
  19. Jolanta Włudyka
  20. Wiesława Gniadek

Piąta

  1. Ozga Jadwiga – zelatorka
  2. Olszewska Jolanta
  3. Gałązka Halina
  4. Szczepanik Maria
  5. Kasprzyk Aleksandra
  6. Maniak Monika
  7. Wróbel Władysława
  8. Potępa Barbara
  9. Piątek Ewa
  10. Knapik Irena
  11. Socha Barbara
  12. Socha Helena
  13. Cieśla Waleria
  14. Cieśla Józefa
  15. Bartosik Krystyna
  16. Kolano Iwona
  17. Kolano Maria
  18. Gucwa Barbara
  19. Mruk Amalia
  20. Mrozik Danuta

Szósta

  1. Gucwa Zofia – zelatorka
  2. Małek Zofia
  3. Gucwa Ewa
  4. Gajczowska Wioletta
  5. Magiera Halina
  6. Robak Janina
  7. Nicpoń Zofia
  8. Cygan Dorota
  9. Rutka Jolanta
  10. Malazdra Wanda
  11. Jamróz Lucyna
  12. Gawron Lucyna
  13. Sowa Jadwiga
  14. Kruczek Bogusława
  15. Korzeniowska Aleksandra
  16. Skałoń Wanda
  17. Mrozik Barbara
  18. Bartosik Anna
  19. Osysko Agata
  20. Migoń Anna

Siódma

  1. Knapik Elżbieta
  2. Kucharczyk Aneta
  3. Szczepanek Ewa
  4. Ozga Anita
  5. Rzepka Magdalena
  6. Gądek Renata
  7. Gucwa Krystyna
  8. Wójcik Bernadetta
  9. Jasnocha Bernadetta
  10. Cieśla Agata
  11. Gniadek Grażyna
  12. Cichońska Jolanta
  13. Potępa Jadwiga
  14. Gądek Ewa
  15. Mrozik Danuta
  16. Mrozik Emilia
  17. Musiał Jolanta
  18. Knapik Justyna
  19. Słowek Jadwiga
  20. Krakowska Bernadetta

_________________

Róże różańcowe męskie:

Pierwsza

  1. Buratowski Bolesław - zelator
  2. Buratowski Kazimierz
  3. Buratowski Krystian
  4. Gądek Paweł
  5. Gniadek Stanisław (Rojkówka)
  6. Gniadek Stanisław (Osyskówka)
  7. Gucwa Tadeusz
  8. Kieroński Krzysztof
  9. Klimczak Sławomir
  10. Knapik Sebastian
  11. Kuczaj Marian
  12. Osysko Adam
  13. Potępa Zbigniew
  14. Rodzik Jan
  15. Smagacz Marian
  16. Sosfa Dariusz
  17. Szczepanik Antoni
  18. Szczepanik Stanisław
  19. Włudyka Jan
  20. Żaba Wojciech

Druga

  1. Tadeusz Nadolnik - zelator
  2. Krzysztof Wójcik
  3. Zbigniew Nadolnik
  4. Paweł Budzyński
  5. Stanisław Wójcik
  6. Ryszard Rzepka
  7. Władysław Potepa
  8. Wiesław Łabuz
  9. Marian Maniak
  10. Tadeusz Piątek
  11. Stanisław Jarosz
  12. Zbigniew Zygadło
  13. Andrzej Wojnar
  14. Janusz Wójcik
  15. Roman Cieśla
  16. Mieczysław Jasnocha
  17. Krzysztof Truchan
  18. Jan Słowiński
  19. Tadeusz Wójcik
  20. Wiesław Wójcik

Trzecia

  1. Marian Socha - zelator
  2. Gaj Stanisław
  3. Gniadek Józef
  4. Gotfryd Zbigniew
  5. Ciesielczyk Krzysztof
  6. Falkowski Roman
  7. Falkowski Kazimierz
  8. Jamróz Grzegorz
  9. Myszor Andrzej
  10. Manijak Leszek
  11. Oleksyk Piotr
  12. Osysko Kazimierz
  13. Słowek Józef
  14. Socha Kazimierz s. Jana
  15. Socha Kazimierz s. Stefana
  16. Socha Stanisław
  17. Sowa Jan
  18. Wójcik Mirosław
  19. Wróbel Florian
  20. Żaba Józef

Czwarta

  1. Jan Bartosik - zelator
  2. Krzysztof Kolano
  3. Andrzej Gniadek
  4. Paweł Cieśla
  5. Janusz Sowa
  6. Józef Rzepka
  7. Zbigniew Cieśla
  8. Henryk Gniadek
  9. Czesław Gniadek
  10. Bolesław Potępa
  11. Maksymilian Kapusta
  12. Wojciech Gądek
  13. Józef Zygadło
  14. Czesław Wójcik
  15. Marek Mrozik
  16. Henryk Nieć
  17. Stanisław Cieśla
  18. Adam Cichoński
  19. Marek Kolano
  20. Marian Żaba
Odsłony: 2909

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.