Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

nabozenstwa rozancowe

Regulamin Konkursu Plastycznego pod hasłem „Ochrzczeni i posłani: Kościół Chrystusa z misją w świecie”

Paźdzernik został ogłoszony prze Papieża Franciszka Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w związku z tym organizuje konkurs plastyczny. Poniżej regulamin.

Czytaj więcej: Regulamin Konkursu Plastycznego pod hasłem „Ochrzczeni i posłani: Kościół Chrystusa z misją w...

Bukieciki z ziół i kwiatów dla Filipa

Czytaj więcej: Bukieciki z ziół i kwiatów dla FilipaCzłonkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej już po raz drugi zorganizowali w Uroczystość Wniebowzięcia NMP (w dniu 15 sierpnia 2019 roku) akcję wręczania poświęconych bukiecików z ziół i kwiatów wszystkim, którzy byli w tym dniu na Mszach św.

Czytaj więcej: Bukieciki z ziół i kwiatów dla Filipa

Modlimy się za kapłanów

Czytaj więcej: Modlimy się za kapłanówW dniu 6 kwietnia 2019 roku odbyło się posiedzeniu Rady Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej, w którym wzięli udział wszyscy prezesi POAK-ów. Wtedy podjęto decyzję, że począwszy od Wielkiego Czwartku, który jest dniem ustanowienia przez Jezusa Chrystusa Eucharystii i sakramentu święceń, członkowie Akcji Katolickiej w Diecezji Tarnowskiej rozpoczną wspólną modlitwę za wszystkich kapłanów naszej diecezji. Więcej na ten temat: http://www.ak.diecezja.tarnow.pl/?p=7379

Czytaj więcej: Modlimy się za kapłanów

Porządkowanie skweru przykościelnego

Czytaj więcej: Porządkowanie skweru przykościelnegoW dniu 10 kwietnia 2019 r. członkowie POAK we współpracy z Paniami z KGW "Brzozowianki" pracowali przy uporządkowaniu, przycięciu krzewów na skwerku przykościelnym. 

Czytaj więcej: Porządkowanie skweru przykościelnego

Rekolekcje dla członków Akcji Katolickiej

Czytaj więcej: Rekolekcje dla członków Akcji KatolickiejPęd życia, zabieganie, codzienny pośpiech – tak można scharakteryzować życie współczesnego człowieka. Dlatego warto, zwłaszcza w okresie Wielkiego Postu, zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad tym, co tak naprawdę w życiu jest ważne, jakie relacje łączą nas z Bogiem, drugim człowiekiem, wreszcie z samym sobą. Szczególnie powinni o to zadbać członkowie ruchów i stowarzyszeń kościelnych, korzystając z rekolekcji.

Czytaj więcej: Rekolekcje dla członków Akcji Katolickiej

Spotkanie POAK przy pączku

Czytaj więcej: Spotkanie POAK przy pączkuComiesięczne spotkanie członków POAK tym razem miało niecodzienny charakter. W środę, 27 lutego, po spotkaniu formacyjno - informacyjnym panie z Akcji Katolickiej przygotowały "zapustową" kolację. Na stołach nie mogło zabraknąć również tradycyjnych w tym okresie słodkości, takich jak paczki, faworki, róże karnawałowe czy oponki.

Czytaj więcej: Spotkanie POAK przy pączku

"Serce za Serce" - udział w akcji charytatywnej

Czytaj więcej: W dniu 17 lutego 2019 roku członkowie POAK wspólnie z KGW "Brzozowianki" zorganizowali akcję pomocy dla chorego mieszkańca Zakliczyna. Po wszystkich Mszach św. rozdawano upieczone własnoręcznie piernikowe serca. Dziękujemy wszystkim za szczodrość. Niech Bóg wszystkim wynagrodzi! 

Czytaj więcej: "Serce za Serce" - udział w akcji charytatywnej

Dekanalny opłatek Akcji Katolickiej

Czytaj więcej: Dekanalny opłatek Akcji KatolickiejPo raz pierwszy w Dekanacie Zakliczyn doszło do spotkania członków Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej podczas tzw. Opłatka dekanalnego. Najliczniejszą grupą byli, oczywiście członkowie POAK w Brzozowej, ale miło nam było gościć delegatów z POAK w Janowicach i Siemiechowie.

Czytaj więcej: Dekanalny opłatek Akcji Katolickiej

Życzenia od Senatora

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na ręce pani Prezes POAK spłynęły życzenia świąteczne od Senatora RP, p. Kazimierza Wiatra. Cieszymy się i odwzajemniamy, mając nadzieję, że wszystkie się spełnią. WESOŁYCH ŚWIĄT! 

Plik do pobrania - czytaj...

Udział w pogrzebie

W dniu 13 grudnia 2018 r. przedstawiciele POAK w Brzozowej uczestniczyli w pogrzebie Mamy ks. Bogusława Cygana, który jest dekanalnym asystentem Akcji Katolickiej. Pogrzeb odbył się w Niedomicach. 

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2019 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.