Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

wielki post 2020 baner

Adoracja

Dnia 30.08.2018 w naszej parafii odbyła się całodzienna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Parafianie podzieleni na poszczególne grupy uwielbiali Jezusa Eucharystycznego oraz modlili się w intencji całej naszej parafii, diecezji, Księdza Biskupa, Kapłanów oraz prosili o nowe, liczne i święte powołania do służby Bożej w Kościele. Jezusowi Eucharystycznemu polecali również V Synod naszej diecezji, prosząc, abyśmy tworzyli Kosciół na wzór Chystusa.

Odsłony: 310

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2020 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.