Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Różaniec za Polskę

0012 2018W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, które w tym roku świętujemy jako stulecie odzyskania wolności, w naszej Parafii trwaliśmy od rana do wieczora na modlitwie różańcowej. Ten swoisty „maraton modlitewny” miał charakter dziękczynno-błagalny w intencji Ojczyzny. Rozpoczęła go Msza św. koncelebrowana, a po niej przez dziesięć godzin odmawialiśmy kolejne części Różańca.

Co pół godziny modlitwę prowadziły na zmianę grupy zorganizowane, stowarzyszenia i organizacje kościelne, uczniowie, róże różańcowe. Wpatrzeni w oblicze naszej Ukochanej Matki z ufnością prosiliśmy o błogosławieństwo Boże dla Polski i pokój na świecie.

  

Zapraszamy do galerii zdjęć: zobacz>>

 

Odsłony: 933

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2021 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.