Wycieczka do Bochni

0039 2018Wycieczka do kopalni soli przeważnie kojarzy się z wyjazdem do Wieliczki. Jednak nie tym razem… Ksiądz Sebastian Piech zorganizował dzieciom i młodzieży – członkom zorganizowanych grup parafialnych: ministrantom i lektorom, członkom grupy apostolskiej oraz „Śpiewem Chwalmy Pana”,  – jednodniowy wypad do Bochni, gdzie spędzili ponad dwie godziny w tamtejszej Kopalni Soli oraz godzinę w Muzeum Motyli.

Niewątpliwie dużą atrakcją podziemną była przejażdżka kolejką wagonikową oraz zwiedzanie kolejnych grot i pomieszczeń solnych. Oczywiście, aby wycieczka była uznana przez uczestników za udaną, należało zahaczyć o Mc’Donalds, a taki znajdował się na trasie powrotnej. Wyjazd, który odbył się 24 listopada 2018 roku, należał do udanych; trwał prawie dziewięć godzin, a opiekę nad uczestnikami (oprócz ks. Sebastiana) sprawowały panie: Karolina Gzyl, Maria Socha, Joanna Falkowska, Małgorzata Słowińska i Jadwiga Budzyńska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć - zobacz...