Wizyta św. Mikołaja

0022 2018

Święty Mikołaj rozpoczął już swoją wędrówkę z prezentami od Parafii, której patronuje, czyli Brzozowej.

W dniu 5 grudnia po popołudniowej Mszy św. do grzecznych ministrantów, lektorów, członków grupy „Śpiewem chwalmy Pana” oraz małych dzieci przyjechał ten wyczekiwany Gość w biskupim stroju, pastorałem w ręce, mitrą na głowie. Szczodrobliwą ręką, bez żadnych warunków, rozdawał dzieciom prezenty, aby później odjechać do tych, którzy go jeszcze oczekują.

Zapraszamy do galerii zdjęć: zobacz...