Opłatek dekanalny POAK dekanatu Zakliczyn

opłatekWychodząc naprzeciw oczekiwaniom POAK w parafiach ościennych zakliczyńskiego dekanatu, Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Parafii pw. św. Mikołaja Biskupa w Brzozowej podjął decyzję o zorganizowaniu spotkania dekanalnego, które odbędzie się w dniu 6 stycznia 2019 r., czyli w Uroczystość Objawienia Pańskiego i będzie miało formę tradycyjnego „opłatka”.

Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 15.00 w Kościele Parafialnym pw. św. Mikołaja Biskupa w Brzozowej, po czym zebrani udadzą się do Domu Ludowego, aby tam spożyć wspólnie posiłek, podzielić się opłatkiem i wymienić doświadczenia z działania parafialnych oddziałów, a być może zacząć współpracę w podejmowaniu wspólnych inicjatyw. Towarzyszyć nam będzie Diecezjalny Asystent Akcji Katolickiej ks. dr Jan Bartoszek oraz asystenci parafialni. Serdecznie zapraszamy członków Akcji Katolickiej w wszystkich parafii dekanatu Zakliczyn.