Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Dekanalny Opłatek Akcji Katolickiej

 

0010 2019W duchu miłości i radości Mszą św. w kościele św. Mikołaja Biskupa w Brzozowej, celebrowaną przez Asystenta Diecezjalnego Akcji Katolickiej, ks. dr Jana Bartoszka, rozpoczęło się spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej Dekanatu Zakliczyn. Miało ono miejsce w uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia 2019 roku, a wzięli w nim udział wszyscy członkowie POAK w Brzozowej oraz reprezentanci sąsiednich parafialnych oddziałów Akcji Katolickiej.  

Po zakończonej Eucharystii wszyscy udali się do Domu Ludowego, aby uczestniczyć w drugiej części spotkania i tam podzielić się opłatkiem, śpiewać kolędy, porozmawiać. W swoim słowie Ksiądz Jan Bartoszek, zwracając się do członków Akcji Katolickiej, podkreślił m.in., aby w szczególny sposób umieli uczestniczyć w życiu rodzinnym i społecznym, zachęcił zebranych do stałej formacji duchowej. Przedstawił również plan najważniejszych wydarzeń na rok 2019 i wyraził nadzieję na nasz udział w nich. Ważnym momentem spotkania opłatkowego było wręczenie przez Księdza Asystenta Diecezjalnego i Proboszcza Parafii, ks. Stanisława Wojtasa podziękowań tym członkom POAK, którzy aktywnie działali od początku istnienia oddziału i pracują nadal na rzecz wspólnoty parafialnej. Obecnie POAK w Brzozowej liczy dwudziestu członków czynnych oraz trzech wspierających. Mamy nadzieję, że w tym roku nasze stowarzyszenie wzbogaci się o kolejne osoby.

 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć: zobacz...

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej: zobacz...

  

Odsłony: 978

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2021 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.