Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Wspomnienie św. Sebastiana

DSC 5194W kalendarzu liturgicznym dnia 20 stycznia wspominamy św. Sebastiana. Jest to też dzień imienin naszego ks. Katechety Sebastiana Piecha. Czcigodnemu Solenizantowi życzenia w imieniu całej parafii złożyli przedstawiciele poszczególnych grup parafialnych. Pamiętajmy o ks. Sebastianie w swoich modlitwach, prosząc, by obfitość łask Bożych, dary Ducha św. oraz opieka Matki Bożej Szkaplerznej i Świętego Patrona towarzyszyły Mu każdego dnia! (kg) 

 

Męczennik św. Sebastian (256-288)
Urodził się około 256 roku w galijskim Narbonne w rodzinie bogatych chrześcijan. Nauki pobierał w Mediolanie, mieście rodzinnym matki. Wstąpił do gwardii cesarskiej w Rzymie, a po pewnym czasie został  mianowany jej dowódcą. Długo ukrywał przed cesarzem i innymi żołnierzami to, że jest chrześcijaninem, jednocześnie potajemnie pomagając męczonym i prześladowanym współbraciom.

Więcej na temat postaci św. Sebasiana – zobacz…   

 Imieniny ks. Sebastiana Piecha Imieniny ks. Sebastiana Piecha Imieniny ks. Sebastiana Piecha
 Imieniny ks. Sebastiana Piecha Imieniny ks. Sebastiana Piecha Imieniny ks. Sebastiana Piecha
 Imieniny ks. Sebastiana Piecha Imieniny ks. Sebastiana Piecha Imieniny ks. Sebastiana Piecha
 Imieniny ks. Sebastiana Piecha Imieniny ks. Sebastiana Piecha Imieniny ks. Sebastiana Piecha
 Imieniny ks. Sebastiana Piecha Imieniny ks. Sebastiana Piecha Imieniny ks. Sebastiana Piecha
 Imieniny ks. Sebastiana Piecha Imieniny ks. Sebastiana Piecha Imieniny ks. Sebastiana Piecha
 Imieniny ks. Sebastiana Piecha Imieniny ks. Sebastiana Piecha Imieniny ks. Sebastiana Piecha
 Imieniny ks. Sebastiana Piecha Imieniny ks. Sebastiana Piecha  

Odsłony: 1439

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2021 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.