Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Wyjazd na film "Miłość i Miłosierdzie"

filmPOAK w Brzozowej w dniu 17 kwietnia 2019 roku zorganizował wyjazd do tuchowskiego kina "Promień" na fabularyzowany dokument pt. "Miłość i Miłosierdzie".  Film pokazał nieznane do tej pory fakty i przybliżył widzom narodziny – w znanej nam dziś formie – kultu Bożego Miłosierdzia, który zyskał popularność na całym świecie. Na światło dzienne wychodzą kolejne dowody na to, że zakonnica naprawdę widywała Jezusa.

Po przeprowadzeniu badań naukowych, okazuje się, że podobizna Chrystusa widoczna na obrazie namalowanym według jej wskazówek jest identyczna z rysami twarzy i sylwetką uwiecznionymi na całunie turyńskim. Każdy z oglądających wyszedł z sali kinowej niezwykle wzruszony, stwierdzając, że nie była zwykła wycieczka. Złożyło się na to kilka czynników: po pierwsze termin - Wielka Środa, po drugie tematyka filmu - historia św. Siostry Faustyny i Orędzia Bożego Miłosierdzia, po trzecie - uczestnictwo młodzieży, ich rodziców, dziadków i znajomych, czyli grupa międzypokoleniowa. 

 Wyjazd do kina  Wyjazd do kina  Wyjazd do kina
 Wyjazd do kina  Wyjazd do kina  

Odsłony: 174

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2020 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.