Nasi parafianie na szlaku XXXVII PPT

pptW sobotÄ™ - 17 sierpnia - w porannych godzinach wyruszyÅ‚a 37. Piesza Pielgrzymka Tarnowska na JasnÄ… GórÄ™, a wÅ›ród nich z naszej parafii  osiem osób, którzy wÄ™drujÄ… w grupie nr 5 - Å›w. Floriana. Wierni spotkali siÄ™ na Placu Katedralnym w Tarnowie o 6.30 na Mszy Å›w. pod przewodnictwem pasterza diecezji, ks. Biskupa Andrzeja Jeża, po czym wyruszyli w kierunku CzÄ™stochowy. Czeka ich dziewięć dni rekolekcji w drodze, podczas których bÄ™dÄ… modlić siÄ™ w intencjach swoich, swoich rodzin, ale także parafii i caÅ‚ego KoÅ›cioÅ‚a.

Powierzajmy ich w swoich modlitwach, aby nie brakło im sił i dotarli w dniu 25 sierpnia, w niedzielę, przed oblicze Matki Bożej Jasnogórskiej. Z Brzozowej wyjedzie autokar z tymi, którzy nie wyruszyli pieszo, ale chcą się łaczyć z pielgrzymami w ich radości powitania Maryi.

Relacja fotograficzna z rozpoczęcia pielgrzymki - zobacz tutaj...

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.