Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

W budynku kościoła

 

 

OBOWIĄZKOWE maseczki

 

lub

 

dystans społeczny (2 m).

Nasi parafianie na szlaku XXXVII PPT

pptW sobotę - 17 sierpnia - w porannych godzinach wyruszyła 37. Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę, a wśród nich z naszej parafii  osiem osób, którzy wędrują w grupie nr 5 - św. Floriana. Wierni spotkali się na Placu Katedralnym w Tarnowie o 6.30 na Mszy św. pod przewodnictwem pasterza diecezji, ks. Biskupa Andrzeja Jeża, po czym wyruszyli w kierunku Częstochowy. Czeka ich dziewięć dni rekolekcji w drodze, podczas których będą modlić się w intencjach swoich, swoich rodzin, ale także parafii i całego Kościoła.

Powierzajmy ich w swoich modlitwach, aby nie brakło im sił i dotarli w dniu 25 sierpnia, w niedzielę, przed oblicze Matki Bożej Jasnogórskiej. Z Brzozowej wyjedzie autokar z tymi, którzy nie wyruszyli pieszo, ale chcą się łaczyć z pielgrzymami w ich radości powitania Maryi.

Relacja fotograficzna z rozpoczęcia pielgrzymki - zobacz tutaj...

Odsłony: 839

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2020 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.