Peregrynacja relikwii św. Jana Pawła II

peregryn relikw jpiiOd 2017r. pierwszorzędnym patronem Akcji Katolickiej w Polsce jest św. Jan Paweł II. W roku 2020 Akcja Katolicka w Diecezji Tarnowskiej będzie przeżywać jubileusz 25-lecia istnienia po jej reaktywacji. Również 2020 rok to 100-rocznica urodzin św. Jana Pawła.

W kontekście tych dwóch wydarzeń odbywa się w naszej diecezji od 18 maja br. peregrynacja obrazu i relikwii św. Jana Pawła II w parafiach, w których jest Parafialny Oddział Akcji Katolickiej.

Ten obraz i relikwie będą również w naszej parafii w czwartek i piątek czyli 3 i 4 października br.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

Program na plakcie.

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.