Od 2.04.2020 aż do odwołania Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane bez udziału wiernych.

Wybaczcie, tę decyzję, ale nie potrafimy powiedzieć 6 lub 7 osobie:

„Ty nie możesz wejść do Kościoła na Msze Świętą”.

Zachęcamy do duchowego łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię w waszych intencjach.

Z pamięcią w modlitwie i codziennym błogosławieństwem

Duszpasterze:

Ks. Stanisław – Proboszcz

Ks. Sebastian

Spowiedź święta po wcześniejszym umówieniu.

Żal doskonały i komunia święta duchowa - co to takiego? - Zobacz...

Dekanalny Dzień Skupienia CARITAS

5 IMG 0056W dniu 26 października 2019 roku przedstawicielki Parafialnego Zespołu Caritas (Maria Gucwa, Stanisława Gucwa, Zofia Gucwa, Halina Potępa i Maria Kierońska) uczestniczyły w dekanalnym dniu skupienia w Siemiechowie. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 10:00 różańcem. Następnie odbyła się Msza św. z homilią dekanalnego opiekuna Caritas, ks. Władysława Muchy, na co dzień proboszcza z Gródka.

Po modlitwie zebrani udali się do miejscowego Domu Kultury, gdzie gospodarze dnia skupienia przygotowali gorący posiłek, a po nim ciasto z kawą lub herbatą. W dalszej części zebrania prezesi zespołów zdali sprawozdanie z działalności za mijający rok, po czym omówiony został plan pracy na rok 2020. Spotkaniu towarzyszyła serdeczna atmosfera.

Dekanalny Dzień Skupienia Caritas  Dekanalny Dzień Skupienia Caritas  Dekanalny Dzień Skupienia Caritas
 Dekanalny Dzień Skupienia Caritas

Fot. Jolanta Turska, Siemiechów