Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Od 2.04.2020 aż do odwołania Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane bez udziału wiernych.

 

Wybaczcie, tę decyzję, ale nie potrafimy powiedzieć 6 lub 7 osobie:

 

„Ty nie możesz wejść do Kościoła na Msze Świętą”.

 

Zachęcamy do duchowego łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię w waszych intencjach.

 

Z pamięcią w modlitwie i codziennym błogosławieństwem

 

Duszpasterze:

Ks. Stanisław – Proboszcz

Ks. Sebastian

 

 

Spowiedź święta po wcześniejszym umówieniu.

 

 

Żal doskonały i komunia święta duchowa - co to takiego? - Zobacz...

 

Odpust ku czci św. Mikołaja

DSC 7427W ciągu roku liturgicznego każda parafia przynajmniej raz przeżywa uroczystość odpustową. W tym dniu w sposób szczególny czci się patrona parafii, czyli są to jakby imieniny parafii. W naszej wspólnocie uroczystość ku czci św. Mikołaja Biskupa – patrona parafii, przypada na dzień 6 grudnia, ale główne uroczystości odpustowe odbyły się w niedzielę, w dniu 1 grudnia 2019 r. 

 

Uroczysta koncelebrowana Msza Święta odpustowa rozpoczęła się o godz.11.00. Głównym celebransem i kaznodzieją był. ks. dr Piotr Drewniak – Diecezjalny Konserwator Zabytków, który modlił się w intencji parafian i wygłosił homilię o życiu św. Mikołaja. Eucharystię sprawował także ks. Sebastian Piech. W czytania włączyli się członkowie POAK, natomiast śpiew poprowadziła schola „Śpiewem chwalmy Pana”. Na zakończenie ks. Stanisław Wojtas, Proboszcz Parafii, podziękował wszystkim Gościom za przybycie i grupom zorganizowanym za włączenie się w organizację uroczystości.

Relacja fotograficzna - kliknij tutaj...

Odsłony: 454

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2020 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.