Od 2.04.2020 aż do odwołania Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane bez udziału wiernych.

Wybaczcie, tę decyzję, ale nie potrafimy powiedzieć 6 lub 7 osobie:

„Ty nie możesz wejść do Kościoła na Msze Świętą”.

Zachęcamy do duchowego łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię w waszych intencjach.

Z pamięcią w modlitwie i codziennym błogosławieństwem

Duszpasterze:

Ks. Stanisław – Proboszcz

Ks. Sebastian

Spowiedź święta po wcześniejszym umówieniu.

Żal doskonały i komunia święta duchowa - co to takiego? - Zobacz...

Transmisje Mszy Świętych Niedzielnych

msze swiete transmisja

Dla osób, które skorzystają z dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa w Eucharystii, w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, przygotowaliśmy spis niedzielnych transmisji Mszy Św.

Jednocześnie zachęcamy i przypominamy, aby osoby korzystające z dyspensy trwały na osobistej i rodzinnej modlitwie oraz duchowo łączyły się ze wspólnotą Kościoła dzięki transmisjom.