Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

majowe

W naszym kościele może przebywać

 

12 osób!!! 

Medal „Dei Regno Servire” dla Pana Krzysztofa Kierońskiego

3 IMG 20201122 114749Wśród tych, którzy zmieniają oblicze świata, którzy na ziemi służą Królestwu Bożemu są m.in. ci, którzy w Uroczystość Chrystusa Króla odbierają medale  – najwyższe odznaczenie przyznawane osobom świeckim przez Biskupa Diecezjalnego. W tym roku wśród nich znalazł się Pan Krzysztof Kieroński, który w naszej parafii pełni funkcję Nadzwyczajnego Szafarza Eucharystii, niosąc chorym Chrystusa, posługując w kościele w czasie Mszy św.

Jest bardzo zaangażowany w życie parafialne jako członek Parafialnej Rady Duszpasterskiej, Zespołu Synodalnego, Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. Niestety, z powodu pandemii i obostrzeń sanitarnych wręczenie medali nie miało miejsca – wzorem lat ubiegłych – w tarnowskiej Katedrze, ale w naszym kościele. Pan Krzysztof przyjął odznaczenie z rąk Proboszcza, ks. Stanisława Wojtasa na Mszy św. o godz. 11.00 w dniu 22 listopada 2020 roku. Medal jest dowodem uznania za budowanie Królestwa Bożego na tym świecie, jest również przypomnieniem, że my wszyscy mamy służyć sprawie Królestwa Bożego, bo takie jest zadanie chrześcijan. 

 Medal Dei Regno Servire  Medal Dei Regno Servire  Medal Dei Regno Servire
 Medal Dei Regno Servire   

Odsłony: 360

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2021 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.