Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Odpust ku czci MB Szkaplerznej

09 DSC 9517W dniu 18 lipca nasza Parafia przeżywała Uroczystość Odpustową ku czci Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej z Góry Karmel. Odpust polega na darowaniu kar za nasze lub bliźnich - którzy odeszli do wieczności - odpuszczone grzechy. Aby taki odpust zyskać, należy wypełnić znane warunki, m.in. oczyszczenie duszy w Sakramencie Pokuty i przyjęcie Komunii św. W tym dniu uroczystą Sumę z procesją Eucharystyczną odprawił i kazania na wszystkich Mszach św. wygłosił ks. mgr Piotr Żaba MS, nasz Rodak. W tym dniu została poświęcona odrestaurowana chrzcielnica oraz kapliczka z figurą Matki Bożej usytuowana naprzeciw plebanii.

Relacja zdjęciowa - kliknij tutaj ...

Odsłony: 894

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.