Pożegnanie ks. Sebastiana Piecha

32 IMG 0874W dniu 22 sierpnia 2021 r. podczas uroczystej niedzielnej Mszy Świętej ks. Sebastian Piech oficjalnie pożegnał się z naszą wspólnotą parafialną, której służył przez trzy lata, a teraz na mocy dekretu diecezjalnego został przeniesiony do parafii Nowa Wieś.

KsiÄ…dz Sebastian wygÅ‚osiÅ‚ swoje ostatnie kazanie, a po nim zwróciÅ‚ siÄ™ do parafian z podziÄ™kowaniem za czas posÅ‚ugi duszpasterskiej i prosiÅ‚ o pamięć oraz modlitwÄ™ w Jego intencji. KsiÄ…dz Proboszcz StanisÅ‚aw Wojtas jak również przedstawiciele parafii: dzieci, mÅ‚odzież i doroÅ›li w ciepÅ‚ych sÅ‚owach pożegnali ksiÄ™dza Sebastiana, dziÄ™kujÄ…c za Jego obecność i  wyrażajÄ…c nadziejÄ™, że bÄ™dzie On czÄ™stym goÅ›ciem w Brzozowej. ByÅ‚y kwiaty i Å‚zy wzruszenia.

Relacja fotograficzna - kliknij tutaj...

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.