Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Odpust ku czci św. Mikołaja Biskupa

Odpust XII 2021 1Każda wspólnota parafialna przeżywa w ciągu roku święto swojego patrona. Dla naszej brzozowskiej Parafii tym szczególnym dniem jest 6 grudnia, kiedy to w liturgii wspominamy św. Mikołaja. Święto patronalne nazywane jest odpustem i jest to bardzo ważny dzień dla całej wspólnoty parafialnej, która w tym dniu dziękuje swojemu opiekunowi za orędownictwo, pomoc i opiekę.

W tym roku uroczystość tę świętowaliśmy w 3. Niedzielę Adwentu - 12 grudnia 2021 roku.  Kazania na wszystkich Mszach św. wygłosił i Sumę Odpustową odprawił Ojciec mgr Ariel Jarosław KRZYWDA OFM, Proboszcz i Gwardian Parafii Klasztornej w Zakliczynie MB Anielskiej. 

 Odpust ku czci św. Mikołaja  Odpust ku czci św. Mikołaja  

Odsłony: 952

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.