Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Pokłon Trzech Króli

DSC 0381Po roku przerwy Trzej Królowie znowu przybyli do naszego kościoła i pokłonili się Dzieciątku Jezus. Tym razem, ze względów epidemicznych, nie odbył się tradycyjny Orszak Trzech Króli, jak to miało miejsce w minionych latach, ale bryczką przyjechali Trzej Mędrcy ze Wschodu. W ich osoby wcielili się Panowie: Bolesław Buratowski z Brzozowej, Krzysztof Gawlik z Policht i Tomasz Kiermasz z Faściszowej. 

Pełna relacja fotograficzna - kliknij tutaj...

Odsłony: 747

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.