Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Jubileusz czterdziestolecia święceń kapłańskich Ks. Stanisława Wojtasa, Proboszcza Parafii

 MG 2084"Czcigodny Księże Jubilacie! Przed czterdziestoma laty, kiedy Pan Cię powołał, wcale  nie ukrywał przed Tobą, że na drodze do kapłaństwa niej będzie łatwo. Lecz się nie bałeś - zaufałeś Panu. Pełną nadzieją  biło serce Twoje. Dziś dziękujemy- wraz z Tobą - Bogu  za Twoje kapłaństwo."

 

W dniu 23 maja minęło 40 lat od momentu święceń kapłańskich naszego Proboszcza, Księdza Stanisława Wojtasa. Z tej okazji w niedzielę, 22 maja, została odprawiona w intencji Jubilata Msza św. oraz wydany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Polichtach uroczysty obiad. W spotkaniu wzięli udział Koledzy naszego Proboszcza - Kapłani z dekanatu zakliczyńskiego, ks. Edward Marcinkiewicz - wikariusz oraz członkowie grup zorganizowanych, działających w Parafii. Cieszymy się z pięknego jubileuszu i na dalsze lata posługi kapłańskiej życzymy obfitych łask Bożych!

Relacja fotograficzna - kliknij tutaj...

Odsłony: 382

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2022 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.