Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Nowi lektorzy w Parafii Brzozowa

25 IMG 9464W dniu 25 maja 2023 roku ośmiuu chłopców z naszej parafii zostało pobłogosławionych przez bpa Leszka Leszkiewicza, podczas uroczystej Eucharystii w kościele pw. Św. Idziego Opata w Zakliczynie. Z naszej parafii do grona lektorów dołączyli: Filip Falkowski, Dominik Gniadek, Oliwier Ligęza, Jakub Potępa, Kamil Rzepka, Filip Socha, Oskar Socha, Dominik Wójcik. Chłopcom i ich rodzicom gratulujemy!

Relacja fotograficzna - kliknij tutaj...

Odsłony: 209

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2023 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.