Od 2.04.2020 aż do odwołania Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane bez udziału wiernych.

Wybaczcie, tę decyzję, ale nie potrafimy powiedzieć 6 lub 7 osobie:

„Ty nie możesz wejść do Kościoła na Msze Świętą”.

Zachęcamy do duchowego łączenia się z kapłanami sprawującymi Eucharystię w waszych intencjach.

Z pamięcią w modlitwie i codziennym błogosławieństwem

Duszpasterze:

Ks. Stanisław – Proboszcz

Ks. Sebastian

Spowiedź święta po wcześniejszym umówieniu.

Żal doskonały i komunia święta duchowa - co to takiego? - Zobacz...

Wygrana lektorów z Brzozowej

min 2Miła wiadomość dla nas. W dniu 10 lutego 2018 r. udało się naszej reprezentacji piłkarskiej z Brzozowej w kategorii lektorów starszych w Rejonowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej Liturgicznej służby Ołtarza 2018 zdobyć w Ciężkowicach I miejsce i zakwalifikować się do następnej edycji tych zawodów w Dębicy.

Wszystkim bardzo gratulujemy i dziękujemy za piękną bojową postawę pod nadzorem trenera i opiekuna dyr. Bolesława Buratowskiego. Gratulujemy i życzymy kolejnych wygranych! Skład drużyny:

1. Krzysztof Barnaś
  2. Tomasz Kwiek
  3. Dominik Oleksyk
  4. Dominik Łabuz
  5. Marcin Łabuz
  6. Łukasz Wójcik
  7. Mateusz Wójcik
  8. Piotr Wójcik

(Ks. S. Wojtas)

Turniej Piłki Nożnej Halowej LSO  Turniej Piłki Nożnej Halowej LSO  Turniej Piłki Nożnej Halowej LSO
 Turniej Piłki Nożnej Halowej LSO