Msza św. za Ojczyznę

5 20231111 075203Od kilku lat w dniu 11 listopada, w Narodowe Święto Niepodległości, w naszej parafii z inicjatywy POAK odbywa się Msza św. w intencji Ojczyzny. W tym roku miała ona wyjątkowo uroczysty charakter, bowiem obecne były dwa poczty sztandarowe - Szkoły Podstawowej im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Brzozowej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzozowej.

Krótka, aczkolwiek pełna patriotycznych odniesień homilia ks. Stanisława Wojtasa, podkreśliła ogromną wagę wolności, o którą nasi Rodacy niejednokrotnie walczyli i w tej walce przelewali krew.

Dlatego tak ważne jest patriotyczne wychowanie młodego pokolenia.

Msza św. za Ojczyznę  Msza św. za Ojczyznę  Msza św. za Ojczyznę
 Msza Å›w. za OjczyznÄ™  Msza Å›w. za OjczyznÄ™

Fot. K. Gotfryd

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.