Podziękowanie za długoletnią pracę w Caritas

6 20240204 074115W dniu 04.02.2024 r. Ks. Proboszcz  StanisÅ‚aw Wojtas w imieniu naszej wspólnoty parafialnej podziÄ™kowaÅ‚ niektórym czÅ‚onkom Parafialnego OddziaÅ‚u Caritas za ich dÅ‚ugoletniÄ… pracÄ™. WymieniajÄ…c nazwiska: Maria Gucwa, StanisÅ‚awa Gucwa, Zofia Gucwa i Maria Szczepanik, podkreÅ›liÅ‚ jednak - "nie oznacza to, iż należy zakoÅ„czyć dotychczasowÄ… współpracÄ™ – nadal prosimy o peÅ‚ne zaangażowanie.

Przez te lata widzieliÅ›my te osoby przy rozdawaniu darów unijnych, rozprowadzaniu Å›wiec adwentowych i wielkanocnych, chlebków miÅ‚osierdzia i innych pracach zwiÄ…zanych z dziaÅ‚alnoÅ›ciÄ… Caritas:  wyjazdy na dni skupienia, rekolekcje, rozwożenie pomocy materialnej, towarzyszenie KsiÄ™dzu w posÅ‚udze chorym. WrÄ™czajÄ…c te nieduże statuetki – dziÄ™kujemy za Wasze ogromne serca, peÅ‚ne życzliwoÅ›ci i dobroci. Niech Wam Bóg bÅ‚ogosÅ‚awi!"

W tym miejscu KsiÄ…dz Proboszcz poinformowaÅ‚ również, że na grudniowym spotkaniu zostaÅ‚a wybrana nowa Prezes Caritas, a zostaÅ‚a niÄ… Pani Joanna Falkowska. Jej oraz wszystkim, a przede wszystkim nowym czÅ‚onkom Parafialnego OddziaÅ‚u Caritas gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Podziękowanie za pracę w CARITAS  Podziękowanie za pracę w CARITAS  Podziękowanie za pracę w CARITAS
 PodziÄ™kowanie za pracÄ™ w CARITAS

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.