Rekolekcje Wielkopostne

4 20240310 114324W dzisiejszą niedzielę, czwartą Wielkiego Postu, zwaną niedzielą Laetare, czyli radości, rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne, które mają nas przygotować duchowo na Święta Wielkanocne. Potraktujmy je poważnie. Zaplanujmy tak plan dnia, aby nas nie zabrakło na ćwiczeniach duchowych.

Jest to bowiem czas sprzyjających refleksji, robienia porządków nie tylko w domu, ale i w sercu, w duszy i naszym życiu. Rekolekcje poprowadzi ks. mgr Janusz Miłkowski - proboszcz Parafii Podole, Wicedziekan naszego Dekanatu, którego serdecznie witamy w naszej Parafii.

Rekolekcje Wielkopostne  Rekolekcje Wielkopostne  Rekolekcje Wielkopostne

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.