Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Rekolekcje Wielkopostne

4 20240310 114324W dzisiejszą niedzielę, czwartą Wielkiego Postu, zwaną niedzielą Laetare, czyli radości, rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne, które mają nas przygotować duchowo na Święta Wielkanocne. Potraktujmy je poważnie. Zaplanujmy tak plan dnia, aby nas nie zabrakło na ćwiczeniach duchowych.

Jest to bowiem czas sprzyjających refleksji, robienia porządków nie tylko w domu, ale i w sercu, w duszy i naszym życiu. Rekolekcje poprowadzi ks. mgr Janusz Miłkowski - proboszcz Parafii Podole, Wicedziekan naszego Dekanatu, którego serdecznie witamy w naszej Parafii.

 Rekolekcje Wielkopostne  Rekolekcje Wielkopostne  Rekolekcje Wielkopostne
 Rekolekcje Wielkopostne  Rekolekcje Wielkopostne  Rekolekcje Wielkopostne

Odsłony: 261

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.