Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Diecezjalna Pielgrzymka Dziewczęcej Służby Maryjnej

2 1bd6c74e 92c7 4d54 a907 a17254bf7a5dW dniu 18 maja 2024 roku nasze dziewczynki z DSM, zwane potocznie „Maryjkami”, wraz z Księżmi i  Rodzicami  wzięły udział w diecezjalnym spotkaniu Dziewczęcej Służby Maryjnej. W tym roku zostało ono zorganizowane w Parafii św. Idziego Opata w Zakliczynie. Mszy św. przewodniczył bp Andrzej Jeż, Ordynariusz Diecezji Tarnowskiej, który podkreślił, że takie formacje jak DSM są bardzo potrzebne w dzisiejszym świecie.Nasz Biskup zaznaczył tutaj także ogromną rolę rodziców, którzy angażują się w grupy działające przy parafiach.

 Liturgia była połączona z błogosławieństwem przewodniczek, które w tym roku ukończyły kurs. 

 Diecezjalna Pielgrzymka DSM  Diecezjalna Pielgrzymka DSM  Diecezjalna Pielgrzymka DSM
 Diecezjalna Pielgrzymka DSM  Diecezjalna Pielgrzymka DSM  Diecezjalna Pielgrzymka DSM
 Diecezjalna Pielgrzymka DSM   

Odsłony: 109

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.