Bierzmowanie w Zakliczynie

MichałDnia 6 marca 2018 r. w parafii św. Idziego w Zakliczynie ks. Biskup Stanisław Salaterski udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży z Przydonicy, Paleśnicy, Podola, Gródka n. Dunajcem, Brzozowej, Dzierżanin, Siemiechowa i Filipowic.

Z naszej parafii Sakrament ten przyjęli: Sylwia Włudyka, Klaudia Koniuszy, Oliwia Jamróz, Dominik Bryndal, Adrian Pazgan, Magdalena Florek, Michał Kieroński, Weronika Legutko i Klara Olszewska. Cieszymy się, jako wspólnota, z kolejnych dojrzałych chrześcijan wśród nas.

Galeria zdjęć…

Odsłony: 1971

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.