Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Bierzmowanie w Zakliczynie

MichałDnia 6 marca 2018 r. w parafii św. Idziego w Zakliczynie ks. Biskup Stanisław Salaterski udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży z Przydonicy, Paleśnicy, Podola, Gródka n. Dunajcem, Brzozowej, Dzierżanin, Siemiechowa i Filipowic.

Z naszej parafii Sakrament ten przyjęli: Sylwia Włudyka, Klaudia Koniuszy, Oliwia Jamróz, Dominik Bryndal, Adrian Pazgan, Magdalena Florek, Michał Kieroński, Weronika Legutko i Klara Olszewska. Cieszymy się, jako wspólnota, z kolejnych dojrzałych chrześcijan wśród nas.

Galeria zdjęć…

 

Odsłony: 2003

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.