Dni Formacji Ministrantów w Ciężkowicach

lsoW dniach 9 - 11 marca 2018 r. czterej ministranci z naszej parafii: Mateusz i Mariusz Kierońscy, Adrian Oleksyk i Stanisław Gotfryd wzięli udział w Dniach Formacji Ministrantów, które odbyły się w Domu Rekolekcyjnym w Ciężkowicach.

Mamy nadziejÄ™, że ten swoisty czas rekolekcji przyniesie oczekiwane owoce tak w zyciu osobistym jak i ministranckim. WiÄ™cej na temat Dni Formacji - lso.tarnow..  oraz tarnow.gosc.pl

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.