Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Konkurs palm wielkanocnych

DSC 3054W niedzielę 25.03.2018 r. w naszym kościele odbył się Konkurs Palm Wielkanocnych, którego organizatorami były: Gminny Ośrodek Kultury w Gromniku, Parafia w Brzozowej i Szkoła Podstawowa w Brzozowej.

Główny cel konkursu to kultywowanie i podtrzymywanie tradycji oraz upowszechnianie wiedzy na temat zwyczajów związanych z okresem Wielkiej Nocy. Ocenie podlegało 10 palm. Komisja konkursowa w składzie: ks. S. Wojtas, B. Cieśla, K. Kieroński, K. Gotfryd, S. Szczepanik dokonała oceny według wyznaczonych kryteriów. Za najwyższą palmę przyznano odrębną nagrodę. Najwyższą palmę, której długość wynosiła 12,30 m wykonały dzieci z miejscowego oddziału przedszkolnego wraz z wychowawczynią p. K. Gzyl. Nagrody rzeczowe i dyplomy zostały ufundowane przez GOK w Gromniku i  Proboszcza parafii. Lista nagrodzonych wygląda następująco:

I miejsce – Kamil Kwiek, Łukasz Żaba

II miejsce - Schola ,, Śpiewem chwalmy Pana''

III miejsce - Aleksandra Osysko

IV miejsce - Marco Mereu

Wyróżnienia: Anna Gucwa, Anna i Michał Słowińscy, Dariusz Wójcik, Piotr Gucwa, Marcel Budzyński.      Galeria zdjęć...

Odsłony: 1742

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.