Droga Krzyżowa z Janem Pawłem II

DSC 2971Pochylić się nad Męką Pańską i poruszyć ludzkie serca oraz przypomnieć najważniejsze fakty z życia św. Jana Pawła II – taki cel przyświecał  uczniom klas szóstej i siódmej podczas wystawienia Drogi Krzyżowej z  Janem Pawłem II.

W piątkowy poranek, 23 marca 2018 r. przedstawienie pokazano w szkole, natomiast wieczorem ten sam spektakl odbył się w naszym kościele. Inspiracją do przygotowania misterium była zbliżająca się kolejna rocznica śmierci naszego Wielkiego Rodaka oraz nadchodzący Wielki Tydzień i wydarzenia z życia Jezusa przeżywane w tym czasie. Relacja zdjęciowa...

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.