Droga Krzyżowa z Janem Pawłem II

DSC 2971Pochylić siÄ™ nad MÄ™kÄ… PaÅ„skÄ… i poruszyć ludzkie serca oraz przypomnieć najważniejsze fakty z życia Å›w. Jana PawÅ‚a II – taki cel przyÅ›wiecaÅ‚  uczniom klas szóstej i siódmej podczas wystawienia Drogi Krzyżowej z  Janem PawÅ‚em II.

W piątkowy poranek, 23 marca 2018 r. przedstawienie pokazano w szkole, natomiast wieczorem ten sam spektakl odbył się w naszym kościele. Inspiracją do przygotowania misterium była zbliżająca się kolejna rocznica śmierci naszego Wielkiego Rodaka oraz nadchodzący Wielki Tydzień i wydarzenia z życia Jezusa przeżywane w tym czasie. Relacja zdjęciowa...

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.