Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Zaproszenie na spotkanie

W najbliższą niedzielę (8 kwietnia 2018 r.), jak już było zapowiadane, w naszym kościele gościć będą siostry zakonne - Służebniczki Dębickie. Siostry zapraszają bardzo serdecznie dzieci i młodzież – ze szkoły podstawowej, gimnazjalną, ponadgimnazjalną, również pracującą -  już na godzinę 10:00, aby w przerwie między mszami spotkać się z Wami. Na tę godziną przyjedzie również grupa tancerzy lednickich z Tuchowa, którzy poprowadzą spotkanie, zabawę. Nie tylko modlitwą i śpiewem można chwalić Pana, można również tańcem. Zapraszam Was, młodzi, serdecznie. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie – i inne niż zwykle. 

Ks. Proboszcz

Odsłony: 1686

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.