Dekanalny opłatek Akcji Katolickiej

0001 2019Po raz pierwszy w Dekanacie Zakliczyn doszło do spotkania członków Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej podczas tzw. Opłatka dekanalnego. Najliczniejszą grupą byli, oczywiście członkowie POAK w Brzozowej, ale miło nam było gościć delegatów z POAK w Janowicach i Siemiechowie.

Koronka do Bożego MiÅ‚osierdzia, Msza Å›w. odprawiona przez Asystenta Diecezjalnego ks. dra Jana Bartoszka z jego homiliÄ… , spotkanie w Domu Ludowym, a tam skÅ‚adanie życzeÅ„, Å‚amanie opÅ‚atkiem, podziÄ™kowania za wieloletnia pracÄ™ w POAK w Brzozowej - tak można w skrócie streÅ›cić przebieg OpÅ‚atka.

Więcej informacji na stronie internetowej parafii oraz AK Diecezji Tarnowskiej - zobacz...

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.