Różaniec w intencji małżeństw i rodzin przeżywających kryzys

kryzysParafialny Oddział Akcji Katolickiej w Parafii pw. św. Mikołaja Biskupa w Brzozowej rozpoczął realizację jednego z wniosków przyjętych przez Zespół Synodalny w naszej parafii, a mianowicie modlitwę w intencji małżeństw i rodzin przeżywających wszelkiego rodzaju kryzysy.

W związku z tym zapraszamy w każdą pierwszą środę miesiąca na pół godziny przed Mszą św. i Nowenną do MBNP na modlitwę różańcową w intencji małżeństw i rodzin. Różaniec poprzedzony jest wezwaniem modlitewnym do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Pierwsze spotkanie modlitewne, które miało miejsce w dniu 5 grudnia, zgromadziło sporą liczbę osób, co świadczy o tym, że jest taka potrzeba i wierni chętnie angażują się w tę formę pomocy osobom będącym w kryzysie.

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.