VII NIEDZIELA WIELKANOCNA - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO - RB. 13.05.2018

Moi Drodzy! Dzisiejsza uroczystość kieruje nasz wzrok ku niebu. Jak aposto­łowie, patrzymy za Jezusem odchodzącym do Ojca. Wiemy jed­nak, że znów przyjdzie na ziemię. W czekaniu na tę chwilę nie jesteśmy opuszczeni, bo zostawił nam siebie samego w tajem­nicy Eucharystii. Dlatego gromadzimy się przy ołtarzu Pańskim, aby jak najlepiej przygotować się na powtórne przyjście Jezusa. Polecamy w dzisiejszej modlitwie dzieci pierwszokomunijne wraz z ich Rodzinami, jako, że dzisiaj 12 z nich przyjmie Pana Jezusa po raz pierwszy do swych serc.

1. Dzisiaj, Msze św. będą: Prymaria o godz. 7.00; Wotywa o godz. 9.00; oraz Suma o godz. 10.30 (z racji odpustu w Siemiechowie) w czasie, której dzieci klasy III będą przeżywać (12; 7 z Brzozowej i 5 z Policht) Uroczystość Pierwszej Komunii św. Majówka będzie odśpiewana w czasie Komunii św. podczas każdej Mszy św.
  2. W tym tygodniu Msza św. i nabożeństwo majowe o godz. 18.00. Trwa także Nowenna do Ducha św.
  3. W poniedziałek, Święto św. Macieja Apostoła.
  4. W środę Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika jednego z Patronów Polski. W ten dzień przypadają między innymi Imieniny naszego Pasterza Diecezji Biskupa Andrzeja Jeża. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach. O godz.18.00 Msza św., Nowenna do Ducha św. i MBNP, oraz nabożeństwo majowe. Po nabożeństwie bardzo ważne spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
  5. W piątek, wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego, kapłana.
  6. W sobotę Msza św., Nowenna do Ducha św. i nabożeństwo majowe o godz. 8.00.
  7. W następną niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha św. Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 11.00.
  8. Do sprzątania kościoła na następną niedzielę proszę, P. Floriana Wróbla i Jolantę Cichońską.

MSZE ÅšW. OD 13 DO 20.05.2018 R.

Nie.  7.00    + StanisÅ‚awa Sochy 13 R+

9.00    + Zofii Falkowskiej z int. Danuty Å»minkowskiej z RodzinÄ…

10.30    W int. dzieci pierwszokomunijnych

Pon. 18.00  + Zofii Ozga z okazji Imienin, oraz Józefa i StanisÅ‚awa

+ Zofii z okazji Imienin, Aleksandra i Heleny (Ks. Piotr)

+ Zofii i WÅ‚adysÅ‚awa Szczepanik (ks. Zbigniew)

+ WÅ‚adysÅ‚awy Cygan z int. Firmy pogrzebowej TADMAR z Zakliczyna (O. Ryszard)

Wto.  18.00    1. W int. dzieci pierwszokomunijnych i ich Rodzin

1. Dziękczynno - błagalna dla pewnej osoby

+ Zofii Kwiek, Franciszka i Rozalii Wróbel   (ks. Piotr)

+ Zofii Wójcik z okazji Imienin (O. Ryszard)

Åšro.  18.00     + Wojciecha WardzaÅ‚y 3 R+

W int. Parafian (Ks. Piotr)

+ Ks. Kazimierza StÄ™pnia, ks. Tomasza Szulca, ks. Jana Witka (ks. Zbigniew)

+ WÅ‚adysÅ‚awy Cygan z int. Rodziny Cichy z Krakowa  (O. Ryszard)

Czw. 18.00     1. W int. dzieci pierwszokomunijnych z Policht i ich Rodzin z int. P. Katechetki

1. +Józefę Potępa z int. córek Joasi i Bogusi z rodzinami

+ WÅ‚adysÅ‚awy Cygan z int. SÄ…siadów Gniadków z RodzinÄ… (Ks. Piotr)

+ WÅ‚adysÅ‚awy Cygan z int. Rodziny Stanuchów (O. Ryszard)

PiÄ….  18.00      + StanisÅ‚awa 2 R+ i Krzysztofa Knapik

+ WÅ‚adysÅ‚awy Cygan z int. SÄ…siadki z RodzinÄ… Ks. Piotr)

+ WÅ‚adysÅ‚awy Cygan z int. WÅ‚adysÅ‚awy Wróbel z RodzinÄ… (ks. Zbigniew)

+ Marii Wójcik z int. wnuczki Anny (O. Ryszard)

Sob. 8.00       + Ignacego PotÄ™py i zmarÅ‚ych z Rodziny

W pewnej intencji  (O. Ryszard)

Nie.  7.00      + Zofii Falkowskiej z okazji  Imienin i kolejnej miesiÄ™cznicy od Å›mierci (O. Józef)

9.00      + Kazimierza Oleksyka 24 R+ i zmarÅ‚ych z Rodziny

11.00      + Kazimierza CieÅ›li

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.