UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW. RB.20.05.2018

Moi Drodzy! W ten święty dzień Pięćdziesiątnicy Paschalnej gromadzimy się na nasze wspólne dziękczynienie za dary Ducha Świętego. Niechaj uwielbiona będzie Trzecia Osoba Trójcy Przenajświętszej - Duch Święty, sprawca naszej wiary i działający w sakramentach świę­tych. Prośmy o siedmiorakie dary Ducha: o dar mądro­ści, rozumu, rady, umiejętności, oraz męstwa, pobożności i bojaźni Bożej.

1. W dzisiejszą niedzielę, w Uroczystość Zesłania Ducha św. Msze św.: Prymaria o godz. 7.00; Wotywa o godz. 9.00 i Suma o godz. 11.00.
  2. Jutro, w poniedziałek, Drugi Dzień Uroczystości Zesłania Ducha Św., - Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i o godz. 18.00 Msza św.
  3. W środę, Msza św. wyjątkowo o godz. 16.00, a następnie Nowenna do MBNP połączona z nabożeństwem majowym.
  4. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  5. W sobotę, we wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana. Msza św. o godz. 8.00.
  6. W następną niedzielę, Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kolejna Niedziela Synodalna - Msze św.: Prymaria o godz. 7.00; Wotywa o godz. 9.00; i Suma o godz.11.00. W następną niedzielę z racji ostatniej miesiąca tzw. „składka inwestycyjna”.
  7. Do sprzątania kościoła na następną niedzielę bardzo serdecznie proszę: P. Krystynę Zygadło i Teresę Studzińska.
  8. Do wykoszenia cmentarza bardzo serdecznie prosimy na wtorek i środę kolejny rejon kolędowy od. P. Zofii Kwaśnik Dukała przez Kopruchówkę do Pani Drużkowskiej, oraz od P. Zofii Paciorek do P. Tadeusza Buratowskiego. Pracami pokierują Radni i P. Grabarz.

Msze św. od 20 do 27. 05. 2018 r.

Nie.    7.00  + Zofii Falkowskiej z okazji  Imienin i kolejnej miesięcznicy śmierci

9.00  + Kazimierza Oleksyka 24 R+ i zmarłych z Rodziny

11.00  + Kazimierza Cieśli

Pon.    7.00  + Edwarda Łabuza, Ludwika, Rafała i Szczepana z int. Roberta z Rodziną