X Niedziela Zwykła RB - 10.06.2018

Moi Drodzy! Liturgia dzisiejszej niedzieli nastraja bardzo poważnie. Szcze­gólnie słowa, jakie wypowiedzieli uczeni w Piśmie, każą nam się głęboko zastanowić, z jakim nastawieniem my przyjmuje­my prawdy wiary i zasady moralności chrześcijańskiej.

1. W dzisiejszą niedzielę, Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00 i o godz.11.00 Suma. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  2. Jutro, w poniedziałek, wspomnienie Św. Barnaby, Apostoła.
  3. We wtorek, wspomnienie bł. Romana Sitki kapłana i Towarzyszy Męczenników.
  4. W środę, we wspomnienie św. Antoniego z Padwy kapłana i doktora Kościoła o godz. 18.00 Msza św., Nowenna do MBNP.
  5. W czwartek, wspomnienie bł. Michała Kozala biskupa i męczennika.
  6. W sobotę, Msza św. o godz. 7.30.
  7. W następną niedzielę, Diecezjalne Święto Rodziny. Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 11.00.
  8. Do sprzątania kościoła na niedzielę bardzo serdecznie proszę panie Bogumiłę Kolano i Halinę Wróbel.

Msze św. od 10 do 17. 06. 2018 r.

Nie.     7.00   + Heleny, Stanisława, Wiesława Skałonia, Władysława Smoleńskiego

9.00   + Władysława Wiśniowskiego 26 R+

11.00   + Łukasza Gniadka 1 R+ z int. sióstr i braci z Rodzinami

Pon.   7.00    + Katarzyny Gądek z int. Rodziny Florków i Zapartów

+  Marii Wójcik z int. członkiń Róży p. Doroty Nadolnik (Ks. Piotr)

+ Marii Wójcik z int. bratanka Bogdana z żoną i dziećmi (ks. Zbigniew)

+ Marii Wójcik z int. chrześnicy Lucyny (O. Ryszard)

Wto.   7.00    + Władysława Gniadka

+ Marii Wójcik z int. wnuka Mirka (ks. Piotr)

+ Marii Wójcik z int. wnuczki Lidzi (O. Ryszard)

Śro.   18.00  + Marii Wójcik od syna Stanisława z żoną i dziećmi

+  Marii Wójcik z int. Marty i Ignacego Cieplak (Ks. Piotr)

+ Marii Wójcik z int. wnuczki Justyny (ks. Zbigniew)

+  Marii Wójcik z int. Marii Oleksyk i Pazganów(O. Ryszard)

Czw.  7.00   + Marii Wójcik z int. domowników

+ Marii Wójcik z int. Biura Rachunkowego „Kanclerz” (ks. Piotr)

+ Marii Wójcik z int. Biura Rachunkowego „Kanclerz” (O. Ryszard)

Pią.     7.00  + Marii Wójcik z int. córki Marii z mężem

+  Marii Wójcik z int. kolegów i koleżanek z Koltaru (Ks. Piotr)

+  Marii Wójcik z int. kolegów syna Wiesława firmy „Legbud – Gargula” (ks. Zbigniew)

+  Marii Wójcik z int. kolegów syna Wiesława firmy „Legbud – Gargula” (O. Ryszard)

Sob.    7.30  + Ks. Edwarda Laskowskiego 15 R+

W intencji Parafian (O. Ryszard)

Nie.     7.00   + Adolfa, Piotra i Annę Legutko

9.00   + Władysławy 8 R+ i Jadwigi 26 R+ Wójcik

11.00   + Juliana Wójcika od córki Barbary z mężem, wnuczki Anety z mężem i Partycji,

wnuczki Eweliny z mężem, Adrianną i Karolkiem

We wtorek 12 czerwca o godz. 15:00 przy naszym kościele zostanie podstawiony ambulans diagnostyczny i będzie możliwość przeprowadzenia badań profilaktycznych gęstości kości (badanie densytometryczne), objętości i wydajności płuc (spirometryczne) oraz równowagi kwasowo- zasadowej. Są to badania bezpieczne, bezinwazyjne i bezbolesne. Szczegóły na ulotkach, które można pobrać przy prasie katolickiej.

1. W następną niedzielę, w Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 11.00. Składka na każdej Mszy św. z tego dnia przeznaczona jest na tzw. świętopietrze, czyli na potrzeby Ojca św. i Stolicy Apostolskiej.