XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 23. 09. 2018

1. W dzisiejszą niedzielę Msze św.: o godz. 7.00, o godz. 9.00 i Suma o godz. 11.00.
  2. W środę, o godz. 17.00 Nowenna do MBNP i Msza św. Po Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów, lektorów i kandydatów. Po Mszy św. także comiesięczne spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego na plebanii. Na to spotkanie proszeni są także członkowie AK.
  3. W czwartek, wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana.
  4. W piątek, wspomnienie Św. Wacława, męczennika. W ten dzień 28.10. o godzinie 15.00. odbędzie się kolejna edycja „Koronki do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”. Wystarczy znaleźć swoje miejsce na skrzyżowaniu i łącząc się duchowo z innymi odmówić samotnie lub w grupie Koronkę do Bożego Miłosierdzia. My zachęcamy tych, którzy będą mogli na przykościelny parking.
  5. W najbliższą sobotę, Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Msza św. o godz. 7.30.
  6. W następną niedzielę, synodalną, Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 11.00. Z racji ostatniej niedzieli miesiąca będzie składka inwestycyjna. Trwają prace przy nowym ogrzewaniu w kościele…
  7. Do sprzątania kościoła i wykoszenia trawy na następną niedzielę bardzo serdecznie proszę, P: Annę Kierońską, Annę Gniadek i Martę Potępa.
  8. Urząd Gminy Gromnik przypomina, że zgodnie z przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Gromnik, obowiązuje całkowity zakaz spalania odpadów komunalnych w tym także odpadów ulegających biodegradacji tzw. „zielonych". Odpady te kompostujemy w przydomowych kompostownikach lub oddajemy w wyznaczonych terminach firmie KOMBUD odbierającej odpady z terenu gminy Gromnik.

Intencje Mszy Świętych

Parafia Św. Mikołaja – Brzozowa

24.09 – 30.09.2018 r.

+ Władysława Mrozika  z int. żony