IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 31. 03. 2019

1)Dzisiejsza niedziela - to także  niedziela synodalna, która jako temat proponuje nam zagadnienie Rodzina a media masowe. Z racji ostatniej niedzieli miesiÄ…ca dzisiaj tzw. SkÅ‚adka inwestycyjna. Bóg zapÅ‚ać za WaszÄ… ofiarność.

2) We wtorek przypada 14 rocznica śmierci św. Jana Pawła II.

3) W środę ze względu na spowiedź św. w Dekanacie, Nowenna do MBNP i Msza św. o godz. 7.00.

4) W czwartek, pierwszy miesiąca modlimy się za powołanych do służby Bożej w Kościele i o nowe powołania.

5) W piÄ…tek, pierwszy miesiÄ…ca o godz.16.00 Droga Krzyżowa, a nastÄ™pnie Msza Å›w., zaÅ› po niej  nabożeÅ„stwo pierwszo-piÄ…tkowe poÅ‚Ä…czone z misyjnym, zmianÄ… tajemnic różaÅ„cowych należących do PDMD, zmianÄ… Stacji Å»ywych Dróg Krzyżowych i zbiórka ofiar na  kwiaty do Bożego Grobu.

6) W sobotę pierwszą miesiąca o godz. 7.00 Godzinki do NMP, cząstka Różańca św. przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, rozważanie jednej z tajemnic różańcowych i Msza św.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie pół godziny przed nabożeństwami.

7) W nastÄ™pnÄ… niedzielÄ™, pierwszÄ…  miesiÄ…ca, adoracyjnÄ…, stanowÄ… ze zmianÄ… tajemnic różaÅ„cowych:  Prymaria o godz. 7.30 (po niej zmiana tajemnic różaÅ„cowych dla matek i niewiast); Suma o godz. 11.00 (po niej zmiana tajemnic różaÅ„cowych dla ojców i mężczyzn);  i o godz.15.00 Gorzkie Å»ale, kazanie pasyjne i Msza Å›w.

8) Do sprzątania kościoła na niedzielę serdecznie proszę, P: Mariana Oczkowskiego i Kazimierę Wantuch.

9) Szkolne Koło Wolontariatu działającego przy Szkole Podstawowej w Zakliczynie po raz kolejny zaprasza do udziału w akcji charytatywnej i wsparcia Tarnowskiego Hospicjum im. bł. Fryderyka Ozanama. W Wielkim Poście chrześcijanie są zapraszani do realizowania czynów miłosierdzia, w tym także do jałmużny. Niech ten dar serca dla potrzebujących stanie się wymiernym znakiem naszej przynależności do wspólnoty żywego Kościoła. Wolontariusze odwdzięczą się kwiatem żonkila dla każdego darczyńcy. Zbiórka odbędzie się w następną niedzielę 7 kwietnia po Mszach świętych. Bóg zapłać.

Intencje Mszy Świętych

+ Stanisława, Zofii i Edwarda Maniak

+ Aleksandry i Stanisława Zygadło w R+ z int. dzieci

W intencji Parafian

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.