III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 05.05.2019

1) W dzisiejsza niedzielę, pierwszą miesiąca, adoracyjną, stanową ze zmianą tajemnic różańcowych: Msze św. będą w następującym porządku: 7.00 (po niej zmiana tajemnic różańcowych dla matek i niewiast); 9.00 i 11.00 (po niej zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i mężczyzn).

2) Jutro, w poniedziałek, święto św. Filipa i Jakuba, Apostołów.
3) W środę, Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski i Diecezji.
O godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo majowe z Nowenną do MBNP.
4) Próby dla dzieci klas III wraz z Rodzicami będą po nabożeństwach wieczornych w środę, czwartek i piątek. Pierwsza Spowiedź św. dla dzieci klas trzecich i ich Rodziców oraz krewnych będzie w najbliższy piątek od godz. 16.00.
5) W sobotę, o godz. 7.30 Msza św. i nabożeństwo majowe
6) W następną niedzielę (Niedzielę Kapłańską - Dobrego Pasterza) rozpoczniemy 56 Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa, Zakonu i Życia konsekrowanego pod hasłem: „Słuchać, rozeznawać, żyć powołaniem Pana”.
Składka w następną niedzielę, na wszystkich Mszach św. w całej diecezji na WSD w Tarnowie.
Msze św. o godz. 7.00; 9.00, 10.30, w czasie, której dzieci klasy III będą przeżywać Uroczystość Pierwszej Komunii św.
7) Do sprzątania kościoła na następną niedzielę, bardzo serdecznie prosimy Rodziców klas III.
8) Bóg zapłać za składkę inwestycyjną.
9) Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Starego Sącza, organizowanej przez Akcję Katolicką z naszego dekanatu, z okazji rozpoczęcia w naszej diecezji peregrynacji obrazu i relikwii św. Jana Pawła II - patrona Akcji Katolickiej. Pielgrzymka zaplanowana jest na sobotę 18 maja 2019 r. Szczegóły na stronie internetowej i w gablocie. Zapisy u Pani Krystyny Gotfryd.
10) Urząd Gminy w Gromniku informuje, że wypłata pieniędzy za zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego odbywać się będzie w dniach od 06 do 07 maja br. Po odbiór należy zgłaszać się w kasie Urzędu w godzinach od 8.00 do 15.00 z dowodem osobistym.

MSZE ŚW. OD 06. DO 12. 05. 2019 R.

Pon. 17.00 + Joanny Potępa i zmarłych z Rodzin
+ Władysława Jakubca
+ Jana Sochę z int. Kazimiery Słoweckiej z Rodziną (poza Parafią)
Wto. 17.00 + Ludwika Łabuza i zmarłych z Rodzin