IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 22.03.2020

1. W dzisiejszą niedzielę, IV Wielkiego Postu („Laetare”), Msze Św. o godz. 30; 11.00 i 15.00.
  2. W środę, uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia, o godz. 16.00 Nowenna do MBNP i Msza św. Od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
  3. W sobotę Msza św. o godz. 7.30.
  4. W następną niedzielę, V Wielkiego Postu Msze Święte będą o 7.00, 9.00 i 11.00, ponieważ nie ma Gorzkich Żali.
  5. Do sprzątania kościoła na następną niedzielę serdecznie prosimy, P: Bernadetę Wójcik i Wiolettę Żaba.
  6. Ponieważ nie będzie możliwości zorganizowania tzw. spowiedzi przedświątecznych, zachęcamy do skorzystania z niej już teraz. Spowiedź święta codziennie 30 minut przed Mszą Świętą, a w środę godzinę.
  7. Przypominamy, że zgodnie z Dekretem Biskupa Tarnowskiego i rozporządzeniem Władz Państwowych w Kościele nie może być więcej niż 50 osób.
  8. W dalszym ciągu zawieszone są wszelkie nabożeństwa dodatkowe.
  9. Jest do nabycia nowy numer Niedzieli, a pozostałe gazety można nabyć za symboliczną złotówkę. Nie ma i w najbliższym czasie nie będzie nowego numeru Gościa Niedzielnego, zachęcamy do korzystania z wersji elektronicznej, która w tym tygodniu jest do pobrania za darmo.

Transmisja Mszy Świętej z Kościoła św. Idziego w Zakliczynie: Kliknij...

Pamiętajmy o 5 przykazaniu Kościelnym: "Troszczyć się o potrzeby wspólnoty Kościoła". W ostatnim czasie mało nas w kościele, dlatego zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli o wspieranie naszej parafii, ponieważ koszty utrzymania się nie zmieniły. W zakładce kontakt możemy znaleźć numer konta parafialnego.

Już dziś składamy wam serdeczne Bóg zapłać za ofiary i zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej.

Intencje Mszy Świętych

23.03 – 29.03.2020

I.

O pogodzenie się z wolą Bożą dla pewnej Rodziny z prośbą o bł. Boże i opiekę NMP